ZBR104A RFoG ONU xPON

ZBR104A RFoG ONU xPON

Īss apraksts:


Produkta detaļas

Produktu tagi

ĪPAŠĪBAS 

■ xPON iziet cauri

■ AGC funkcija

■ Sērija režīma darbība

■ Atbalsta DOCSIS 3.0 vai 3.1

■ LED indikatori ieslēgšanai, papildu barošanas un atgriešanās taksometram

■ -20dB testēšanas ports

■ 12VDC strāvas adapteris

■ Atbilst SCTE 174 standartiem

Pieteikumi

■ CATV, HFC tīkli

■ RF virs stikla

Apraksts

PL10-4A kompaktais optiskais mezgls ir ideāla platforma izmantošanai FTTH un FTTB tīklos, nodrošinot augšupējo un lejupējo DOCSIS, balss, video un ātrgaitas datu pakalpojumu, izmantojot FTTX lietojumprogrammas. PL10-4A ir automātiska pastiprināšanas kontrole un sērijveida sērijas funkcija, kas atbilst RF over Glass (RFoG) sakaru tīkls. Iespējota xPON funkcija, PL10-4A ir paredzēta EPON / GPON tīklam, lai tērētu CATV pakalpojumu vai RFoG tīklu, lai tērētu EPON / GPON pārraides pakalpojumu.

Specifikācija

Pārsūtīt ceļu

Parametrs

Vienība

Vērtība

Stāvoklis

Optiskā viļņa garums

nm

1540 ~ 1560

Pieejams CWDM

PON Pass viļņa garums

nm

1280 ~ 1500

PON Pass ostas zaudēšana

dB

1

PON optiskā izolācija

dB

> 30

Monitora spriegums

V / mW

1

λ = 1550 nm

Optiskā ieejas jauda

dBm

-6 ~ + 2

AGC klāsts

* Frekvenču diapazons

MHz

54 ~ 1002/1218

* Pieejams 42 / 54,65 / 86,85 / 105MHz

Plakanums

dB

± 0,75

* Slīpums

dB

5 ± 1

Pieejams 3 ± 1

Izvades atgriešanās zaudējumi

dB

≥16

Optiskās izejas atgriešanās zudums

dB

> 45

* Izejas līmenis

dBmV

18 ± 2

36 ± 2

1. (Pin = -1dBm, 4% OMI / kanāls, 79 kanālu NTSC, digitālais kanāls virs 550 MHz
pie -6dB nobīdes)

2. (tapa = -1dBm, 4% OMI / ch, 42ch CENELEC)

dBmV

78 ± 2

96 ± 2

* C / N

dB

51

* CTB

dB

≤-65

* CSO

dB

≤-60

Ekvivalenta trokšņa ievade

pA / Hz

<7

Atgriešanās ceļš

Parametrs

Vienība

Vērtība

Stāvoklis

Viļņa garums

nm

1600 ~ 1620

Pieejams CWDM

Optiskā izejas jauda

mW

1 ~ 3

2mW (3dBm) tipisks

* RF ieejas līmenis

dBmV

20 ~ 40

Tipiski

dBmV

80 ~ 100

Plakanums

dBm

± 0,75

Ievades atgriešanās zudums

dB

≥16

Optiskās izejas atgriešanās zudums

dB

> 45

* Optiskā lāzera ieslēgšana līmenī

dBmV

15

Pieejams klienta pieprasījums

dBmV

75

* Optiskā lāzera izslēgšanas līmenis ir izslēgts

dBmV

-4

Pieejams klienta pieprasījums

dBmV

56

Lāzera pieauguma laiks

jaunkundze

≤1,3

Lāzera kritiena laiks

jaunkundze

≤1,6

Citi

Parametrs

Vienība

Vērtība

Stāvoklis

spriegums

V / DC

12

100 ~ 230 V barošanas adapteris

Elektrības patēriņš

W

<5,5 W

Iekļauts strāvas padeves adapteris

Darbības temperatūra

-20 ~ 55

Mitrums 5 ~ 95%, bez kondensāta

Optiskais savienotājs

/

SC / APC

Pieejams klienta pieprasījums

RF savienotājs

/

F

Izmēri

mm

172 * 103 * 41

Svars

Kilograms

0.4

 

Kontūru rasējums

sd

.

Apraksts

1

Ieejas optiskās jaudas pārbaudes ports: lai pārbaudītu un pārbaudītu ieejas optisko jaudu: 1V / mW

2

Ieejas optiskās jaudas indikators: ja ieejas jauda ir diapazonā, indikators ieslēdzas zaļā krāsā

3

Ieslēgšanas / izslēgšanas indikators

4

Raidītāja atgriešanās barošanas indikators: ieslēgšana darbojas.

5

Montāžas caurums

6

Optiskā ieejas / izejas ports: ievieto optiskā signāla kabeli ar SC / APC savienotāju

7

xPON ports: 1310 / 1490nm PON Pārejiet uz PON ONU

8

RF testa ports: Pārsūtītās izejas līmeņa pārbaude ar -20dB

9

Power IN / RF OUT ports: līdzstrāvas padeve tiek padota vai nu caur barošanas portu, vai RF portu

10

Ieejas barošana: + 12 ~ 15 V līdzstrāvas ieeja

11

Zemējums

Ārējais strāvas adapteris

ht (2) ht (1) * Ir pieejami Eiropas, Amerikas Savienoto Valstu, Lielbritānijas un citi standarta strāvas vadi.

Informācija par pasūtīšanu

ZBR10

-XX

Fwd.Izejas līmenis

-XX

Lāzera tips

 un Jauda

-XX

Optiskais savienotājs

-XX

LD Wvidējais garums

-XX

Grupa Sadalīt

-XX

Strāvas adapteris

-XX

1

Tikai uz priekšu, nav AGC, nav atgriešanās ceļa

78

78dBμV

D1

DFB 1mW

SA

SC / APC

31

1310nm

34

30/47

00

Nav

1A

Tikai uz priekšu, AGC, bez atgriešanās ceļa

80

80dBμV

D2

DFB 2mW

SU

SC / UPC

47

1470 nm

45

42/54

01

Ziemeļamerika

2

Divkāršās šķiedras I / O, bez AGC, sērijveida režīms

85

85dBμV

D3

DFB 3mW

FA

FC / APC

49

1490 nm

57

55/70

02

Eiropa

2A

Divkāršās šķiedras I / O, AGC, sērijveida režīms

95

95dBμV

I1

Izolēts DFB 1mW

FU

FC / UPC

51

1510nm

68

65/85

03

Ķīna

3

Vienas šķiedras I / O, bez AGC, sērijveida režīms

I2

Izolēts DFB 2mW

53

1530nm

81

85/105

04

Izraēla

3A

Vienas šķiedras I / O, AGC, sērijveida režīms

I3

Izolēts DFB 3mW

55

1550nm

88

85/108

05

Japāna

4

Viena šķiedras I / O, 2. šķiedra xPON pieslēgvietai, NO AGC, sērijas režīms

57

1570nm

06

Lielbritānija

4A

Viena šķiedras I / O, 2. šķiedra xPON pieslēgvietai, AGC, pārsprāgt

59

1590nm

61

1610nm


  • Iepriekšējais:
  • Nākamais:

  • Uzrakstiet savu ziņojumu šeit un nosūtiet to mums