Viena režīma optisko šķiedru savienojuma vads

  • ST Single Mode Patch Cord

    ST viena režīma ielāpu vads

    Šis ST viena režīma plākstera vads ir viens no MT sērijas savienotājiem. Precīzai savienošanai sērijas stiprinājumos tiek izmantotas divas caurumi ar diametru uz uzgaļa gala virsmas un vadotne. Turklāt to var apstrādāt, lai ražotu dažāda veida džemperus. Kompaktais savienotāja dizains ļauj džemperim būt ar lielu serdeņu skaitu un mazu izmēru. No otras puses, šo ST viena režīma ielāpu vadu var plaši izmantot augsta blīvuma integrētās optiskās šķiedras līnijas vidēs ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Viena režīma un daudzmodu šķiedru plākstera vads

    Šis viena režīma līdz daudzmodu šķiedru plākstera vads ir īpaši izstrādāts, lai izveidotu plākstera auklas no ierīces līdz optiskās šķiedras kabeļu saitei. Šis biezākais aizsargslānis parasti tiek izmantots savienojumam starp optisko uztvērēju un spaiļu kārbu. Salīdzinot ar parasto vadu tirgū, mūsu viena režīma līdz daudzmodu šķiedru plākstera vads ir aprīkots ar labu atkārtojamību, labu spraudņu darbību un labu temperatūras stabilitāti. No otras puses, tas arī reāli ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    SC uz SC vienmodeļa plākstera vads

    Šajā SC līdz SC vienrežīmā plākstera vadā ir divas vadotnes ar diametru uz uzgaļa gala virsmas un vadotne precīzai savienošanai. To ir patiešām viegli uzstādīt, un nav īpašas vajadzības uzturēt. Turklāt to var apstrādāt, lai ražotu dažāda veida MPO džemperus. Aprīkots ar progresīvu procesu, mūsu SC līdz SC vienmodu plākstera vadu var plaši izmantot augsta blīvuma integrētās optiskās šķiedras līnijas vidēs elektroinstalācijas procesā, nodrošinot ātrgaitas darbību. O ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    SC līdz LC vienmodeļa plākstera vads

    Šis SC līdz LC vienmodu plākstera vads ir savienots ar optisko pārraides sistēmu, kas realizē sakaru funkciju, izmantojot optisko savienojumu, un signāla kodēšanas formātā nav nekā. Salīdzinot ar tirgū esošo parasto vadu, mūsu SC – LC vienmodeļa plākstera vadam ir priekšrocības, nodrošinot īpaši zemu latentuma datu pārraidi un atbalstot īpaši plašu barošanas spriegumu. Aprīkots ar lielisku enerģijas aizsardzību un automātisku pārslēgšanos, tas atbalsta ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    No MTRJ līdz MTRJ optisko šķiedru savienojuma vadam

    Šis MTRJ līdz MTRJ Patch Cord ir aprīkots ar aizsargkonstrukciju, kas realizē funkciju, lai novērstu apkārtējās vides bojājumus optiskajai šķiedrai, piemēram, ūdenim, ugunsgrēkam, elektrošokam utt. Centrs ir gaismu caurlaidošā stikla serde. Daudzmodu šķiedrās kodolam ir diametrs, kas aptuveni atbilst cilvēka matu biezumam. Vienmodu šķiedras kodolam ir diametrs. Kodola ārpusi ieskauj stikla aploksne ar zemāku indeksu ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    LC līdz LC vienmodas šķiedru plākstera aukla

    Šis LC līdz LC vienmodu šķiedras plākstera vads var būt ideāls līdzeklis optisko šķiedru izplatīšanas rāmja un optiskās informācijas kontaktligzdas savienošanai ar slēdzi, savienojumam starp slēdžiem, savienojumam starp slēdzi un datoru un savienojumam starp optiskās informācijas kontaktligzdu un datoru. Aprīkots ar augstu veiktspēju, mūsu LC līdz LC vienmodu šķiedras plākstera vadu var pielietot vadības apakšsistēmā. Pareiza izmēra un vieglā svara dēļ ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    LC vienmodu optisko šķiedru savienojuma vads

    Šis LC viena režīma ielāpu vads ir īpaši piemērots augsta blīvuma ielāpu vidēm. Salīdzinot ar parasto vadu tirgū, šis vads ir aprīkots ar īpaši mazu savienotāju, kas ietaupa vairāk vietas, salīdzinot ar parasto kabeļa džemperi, neietekmējot vilkšanu. Miniatūrais savienotāja astes apvalks ir īsāks nekā parastais LC savienotāja astes apvalks, kas ietaupa vairāk vietas korpusa pārvaldībai. Augstas veiktspējas dēļ mūsu LC Single Mode Patch Cord ir īsāks ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    FC viena režīma ielāpu vads

    · Atbilst EIA / TIA 604-2 ar keramisko uzmavu ātrgaitas kabeļu tīkliem. · Iespiests kabelis palīdz noskaidrot un atpazīt dažādus kabeļus. · Cirkonija oksīda keramikas uzgalis Optimum IL un RL. · Saliektā nejutīgā šķiedras kabeļa izturība ir lieliska. · K = K kartona iepakojums maksimāli aizsargā jūsu preces. Specifikācija Savienotājs FC - FC jaka OD 1,6 / 1,8 / 2,0 / 3,0 mm šķiedru režīms 9 / 125μm jakas krāsa dzeltena pulēšana APC līdz APC jakas materiāls PVC (OFNR), OFN ...