SFP raiduztvērēja modulis

  • 10Gb/s 40KM SFP+ Optical Transceivers OPS551X3CDL40

    10Gb / s 40KM SFP + optiskie raiduztvērēji OPS551X3CDL40

    OPS551X83CDL40 10G SFP + uztvērēji ir paredzēti 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW uz 802.3ae, un tas var atbalstīt datu pārraides ātrumu no 1.25Gb / s līdz 11.1Gb / s. Digitālā diagnostika ir pieejama, izmantojot I2C interfeisu, kā norādīts SFP + MSA. . Funkcijas 1. 10Gb / s sērijveida optiskais interfeiss saderīgs ar 802.3ae 10GBASE-ER / EW 2. Elektriskais interfeiss atbilst SFF-8431specifikācijām, lai uzlabotu 8.5 un 10 Gigabitu maza izmēra faktora iespraužamo moduli “SFP +” 3. 2-w ...
  • 10Gb/s 1310nm Datacom SFP+ Optical Transceivers OPSP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm Datacom SFP + optiskie raiduztvērēji OPSP311X3CDL10

    OPSP311X3CDL10 optiskie raiduztvērēji ir paredzēti 10Gb / s sērijveida optiskajām saskarnēm datu saziņai ar vienmodu šķiedru (SMF). Uztvērējs var atbalstīt 9,953–11,1 Gb / s. Raidītāja-uztvērēja konstrukcijas ir optimizētas augstai veiktspējai un rentablas, lai klientiem sniegtu labākos datu pārraides risinājumus. Funkcijas 1. Karsti iespraužams 2. 10Gb / s sērijveida optiskais interfeiss 3. Līdz 10 km attālums 4. Atbilst SFP + MSA 5. SFP MSA pakete ar dupleksu LC savienotāju 6. Digitālā diagnostikas ...
  • 10Gb/s Short-Wavelength Pluggable SFP Transceiver OPSP851X3CDLM

    10 Gb / s īsviļņu savienojams SFP uztvērējs OPSP851X3CDLM

    OPSP311X3CDL10 optiskie raiduztvērēji ir paredzēti 10Gb / s sērijveida optiskajām saskarnēm datu saziņai ar vienmodu šķiedru (SMF). Uztvērējs var atbalstīt 9,953–11,1 Gb / s. Raidītāja-uztvērēja konstrukcijas ir optimizētas augstai veiktspējai un rentablas, lai klientiem sniegtu labākos datu pārraides risinājumus. Funkcijas ● Karsti iespraužams ● 10 Gb / s sērijveida optiskais interfeiss ● Līdz 10 km attālumā ● Saderīgs ar SFP + MSA ● SFP MSA pakete ar divpusēju LC savienotāju ● Digitālais diagnostikas monitors ...
  • 10Gb/s 80KM SFP+ Optical Transceivers OPSP551X3CDL80

    10Gb / s 80KM SFP + optiskie raiduztvērēji OPSP551X3CDL80

    OPSP551X3CDL80 10G SFP + uztvērēji ir paredzēti 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW uz 802.3ae, un tas var atbalstīt datu pārraides ātrumu no 1,25Gb / s līdz 11,1Gb / s. Digitālā diagnostika ir pieejama, izmantojot I2C interfeisu, kā norādīts SFP + MSA . Funkcijas ● 10Gb / s sērijveida optiskais interfeiss saderīgs ar 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW ● Elektriskais interfeiss saderīgs ar SFF-8431specifikācijām uzlabotam 8,5 un 10 Gigabitu maza izmēra faktora pieslēdzamam modulim “SFP +” ● 2 vadu ...
  • 10Gb/s SFP+ BIDI Optical Transceivers OPSB321X3CDL10

    10Gb / s SFP + BIDI optiskie raiduztvērēji OPSB321X3CDL10

    OPSPB321X3CDL10 optiskie raiduztvērēji ir paredzēti 10Gb / s sērijveida optiskajām saskarnēm datu saziņai ar vienmodu šķiedru (SMF). Uztvērējs var atbalstīt 9,953–11,1 Gb / s. Raidītāja-uztvērēja konstrukcijas ir optimizētas augstai veiktspējai un rentablas, lai klientiem sniegtu labākos datu pārraides risinājumus. Funkcijas ● Karsti iespraužams ● 10 Gb / s sērijveida optiskais interfeiss ● Līdz 80 km attālumā ● Saderīgs ar SFP MSA ● SFP MSA pakete ar divpusēju LC savienotāju ... Digitālās diagnostikas ...
  • 10Gb/s SFP+ Bidi Optical Transceivers OPSPB231X3CDL10

    10Gb / s SFP + Bidi optiskie raiduztvērēji OPSPB231X3CDL10

    OPSPB321X3CDL10 optiskie raiduztvērēji ir paredzēti 10Gb / s sērijveida optiskajām saskarnēm datu saziņai ar vienmodu šķiedru (SMF). Uztvērējs var atbalstīt 9,953–11,1 Gb / s. Raidītāja-uztvērēja konstrukcijas ir optimizētas augstai veiktspējai un rentablas, lai klientiem sniegtu labākos datu pārraides risinājumus. Funkcijas ● Karsti iespraužams ● 10 Gb / s sērijveida optiskais interfeiss ● Līdz 80 km attālumā ● Saderīgs ar SFP MSA ● SFP MSA pakete ar divpusēju LC savienotāju ... Digitālās diagnostikas ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL40

    10Gb / s 1550nm daudzpakāpju optiskie XFP uztvērēji OPXP551X3CDL40

    OPXP551X3CDL40 10G 1550nm XFP uztvērēji ir paredzēti 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW uz 802.3ae un 10G SONET OC-192 / SDH STM-64, un tie var atbalstīt datu pārraides ātrumu no 9.953Gb / s līdz 11.1Gb / s. Digitālā diagnostika ir pieejama, izmantojot I2C interfeisu, kā norādīts XFP MSA. Uztvērēja konstrukcija ir optimizēta augstai veiktspējai un rentabla, lai klientiem sniegtu labākos risinājumus datu pārraides un telekomunikāciju lietojumprogrammām. Funkcijas ● Karsti iespraužams ● Atbalsta bitu pārraides ātrumu no 9,95 Gb / s līdz 11,1 Gb / s ...
  • 10Gb/s 1310nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm daudzpakāpju optiskie XFP uztvērēji OPXP311X3CDL10

    OPXP311X3CDL10 10G 1310nm XFP uztvērēji ir paredzēti 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW uz 802.3ae un 10G SOI OC-192 / SDH STM-64, un tas var atbalstīt datu pārraides ātrumu no 9.953Gb / s līdz 11.1Gb / s. diagnostika ir pieejama, izmantojot I2C saskarni, kā norādīts XFP MSA. Uztvērēja konstrukcija ir optimizēta augstai veiktspējai un rentabla, lai klientiem sniegtu labākos risinājumus datu pārraides un telekomunikāciju lietojumprogrammām. Funkcijas ● Karsti iespraužams ● Atbalsta bitu pārraides ātrumu no 9,95 Gb / s līdz 11,1 Gb / s ● Zem ...
  • 10Gb/s 850nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP851X3CDLM

    10Gb / s 850nm daudzpakāpju optiskie XFP uztvērēji OPXP851X3CDLM

    OPXP851X3CDLM 10G 850nm XFP raiduztvērēji ir paredzēti 10G Ethernet 10G BASE-SR / SW uz 802.3ae, un tas var atbalstīt datu pārraides ātrumu no 9.953Gb / s līdz 11.1Gb / s. Digitālā diagnostika ir pieejama, izmantojot I2C interfeisu, kā norādīts XFP. MSA. Uztvērēju modeļi ir optimizēti augstai veiktspējai un rentabli, lai klientiem sniegtu labākos risinājumus datu pārraides un telekomunikāciju lietojumprogrammām. Funkcijas ● Karsti pievienojams ● Atbalsta bitu pārraides ātrumu no 9,95 Gb / s līdz 11,1 Gb / s ● Zemāks par 2,5 W enerģijas patēriņu ... XFP MSA ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL80

    10Gb / s 1550 nm lielu ātrumu XFP optiskie raiduztvērēji OPXP551X3CDL80

    OPXP551X3CDL80 10G 1550nm XFP uztvērēji ir paredzēti 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW uz 802.3ae un 10G SONET OC-192 / SDH STM-64, un tie var atbalstīt datu pārraides ātrumu no 9.953Gb / s līdz 11.1Gb / s. diagnostika ir pieejama, izmantojot I2C saskarni, kā norādīts XFP MSA. Uztvērēja konstrukcija ir optimizēta augstai veiktspējai un rentabla, lai klientiem sniegtu labākos risinājumus datu pārraides un telekomunikāciju lietojumprogrammām. Funkcijas ● Karsti pievienojams ● Atbalsta bitu pārraides ātrumu no 9,95 Gb / s līdz 11,1 Gb / s ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB321X3CDL10

    10 Gb / s Bidi daudzpakāpju XFP optiskie raiduztvērēji OPXPB321X3CDL10

    OPXPB321X3CDL10 10G XFP BIDI raiduztvērēji ir paredzēti 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW uz 802.3ae un 10G SOI OC-192 / SDH STM-64, un tie var atbalstīt datu pārraides ātrumu no 9.953Gb / s līdz 11.1Gb / s. Digitālā diagnostika ir pieejama, izmantojot I2C interfeisu, kā norādīts XFP MSA. Uztvērēja konstrukcija ir optimizēta augstai veiktspējai un rentabla, lai klientiem sniegtu labākos risinājumus datu pārraides un telekomunikāciju lietojumprogrammām. Funkcijas ● Karsti iespraužams ● Atbalsta bitu pārraides ātrumu no 9,95 Gb / s līdz 11,1 Gb / s ● Zem ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB231X3CDL10

    10 Gb / s Bidi daudzpakāpju XFP optiskie raiduztvērēji OPXPB231X3CDL10

    OPXPB231X3CDL10 10G XFP BIDI uztvērēji ir paredzēti 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW uz 802.3ae un 10G SOI OC-192 / SDH STM-64, un tie var atbalstīt datu pārraides ātrumu no 9.953Gb / s līdz 11.1Gb / s. diagnostika ir pieejama, izmantojot I2C saskarni, kā norādīts XFP MSA. Uztvērēja konstrukcija ir optimizēta augstai veiktspējai un rentabla, lai klientiem sniegtu labākos risinājumus datu pārraides un telekomunikāciju lietojumprogrammām. Funkcijas ● Karsti iespraužams ● Atbalsta bitu pārraides ātrumu no 9,95 Gb / s līdz 11,1 Gb / s ● Zem ...