Produkti

  • EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B/EB-401-B

    EOC vergs EB-400/401 EOC terminālis: EB-400-B / EB-401-B

    Neatkarīga EOC galiekārta. HomePlug AV / IEEE 1901 tehnoloģija, pieņem Qualcomm AR7411 mikroshēmu, izmanto zemas frekvences joslu zem 65MHz un sadarbojas ar EC sērijas EOC head-end iekārtām, lai realizētu Ethernet datu signālu pārraidi koaksiālajā sadales tīklā. Pēc izvēles WIFI funkcija. Produkta funkcijas 1. Tiek piegādāta centrālā biroja vienotā veidnes konfigurācija, un ierīce ir pievienota un iespējojama. 2. Nodrošiniet 1 CABLE jaukta signāla ieejas RF portu un 1 TV signāla izejas RF p ...
  • Outdoor 2 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Āra divu ceļu pieskāriens (5 ~ 1000 MHz)

    HT200B11 pieskāriena vērtība dB 4 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Ievades zudums Izeja Out -dB Max) Frekvence ency MHz) 5 ~ 10 - 3,2 1,7 0,9 0,5 0,5 0,5 0,4 0,4 ​​0,4 ​​11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,1 0,6 0,7 0,6 0,5 0,5 0,5 0,5 301 ~ 400 - 3,2 2,0 1,3 0,8 0,8 0,8 0,5 0,5 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,0 1,0 0,9 0,7 0,7 0,7 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,6 1,6 1,1 1,1 0,8 0,8 0,8 0,8 601 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,3 1,3 1,2 1,2 1,2 751 ~ 900 - 4,3 2,8 2,2 1,7 1,6 1,5 1,4 1,4 ...
  • Outdoor 4 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Āra 4 ceļu pieskāriens (5 ~ 1000 MHz)

    HT400B11 pieskāriena vērtība dB 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Ievietošanas zudums Izeja (-dB Max) Frekvence (MHz) 5 ~ 10 - 3,2 1,6 1,0 0,6 0,5 0,5 0,4 0,4 ​​11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,0 0,7 0,6 0,6 0,5 0,5 301 ~ 400 - 3,2 1,9 1,3 0,9 0,9 0,8 0,5 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,1 1,0 0,9 0,7 0,7 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,5 1,2 1,1 1,0 1,0 0,8 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,4 1,3 1,2 1,2 751 ~ 900 - 4,5 3,0 2,2 1,7 1,7 1,5 1,4 1,4 901 ~ 1000 - 4,9 3,5 2,5 2,0 2,0 2,0 1,8 1,7 1,6 Pieskāriena zudums ...
  • Outdoor 8 WAY TAP (5~1000 MHz)

    ĀRĀ 8 VEIDU TAPE (5 ~ 1000 MHz)

    HT800B11 pieskāriena vērtība dB 11 14 17 20 23 26 29 32 Ievietošanas zudums Izeja Out -dB Maks.) Frekvence (MHz) 5 ~ 10 - 3,2 1,6 1,0 0,6 0,5 0,5 0,4 11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,0 0,7 0,7 0,6 0,5 301 ~ 400 - 3,2 1,9 1,3 0,9 0,9 0,8 0,5 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,1 1,0 1,0 0,9 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,5 1,5 1,1 1,0 1,0 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,4 1,3 1,2 751 ~ 900 - 4,5 3,0 2,2 1,7 1,7 1,5 1,4 901 ~ 1000 - 4,9 3,5 2,5 2,0 2,0 1,8 1,7 Pieskares zudums I ...
  • Outdoor Splitters (5~1000 MHz)

    Āra sadalītāji (5 ~ 1000 MHz)

    HT204B21, HT306B21, HT306B21 parametru joslas platums 2 virzieni 3 virzieni (līdzsvarots) HT306A21 3 virzienu (nesabalansēts) HT306B21 ievietošanas zudums iekšā-izeja (-dB maks.) Frekvence (MHz) Zems-zems Augsts-Augsts 5 ~ 10 4.2 6.5 7.5 4.0 11 ~ 300 4,1 5,9 7,4 3,9 301 ~ 400 4,2 5,9 7,6 4,1 401 ~ 450 4,3 6,0 7,9 4,1 451 ~ 600 4,5 6,4 7,9 4,8 601 ~ 750 4,9 7,2 8,2 4,9 751 ~ 900 5,2 7,8 8,4 5,2 901 ~ 1000 5,3 7,9 8,7 5,4 Port2 - Port3 Port2- Port3 Port2- Port4 Port3- Port4 Low- Low Low-High Out-to- Out ...
  • Outdoor Couplers (5~1000 MHz)

    Āra savienotāji (5 ~ 1000 MHz)

    HT100B21 pieskaršanās vērtība dB pieskarieties 8 pieskarieties 12 pieskarieties 16 ievietošanas zaudējumu ienākšana-izeja (-dB max) frekvence (MHz) 5 ~ 10 1,6 1,1 1,1 11 11 ~ 300 1,7 1,2 1,1 301 ~ 400 1,8 1,3 1,2 401 ~ 450 1,9 1,4 1,3 1,3 451 ~ 600 2,0 1,6 1,5 601 ~ 750 2,4 2,0 ​​2,0 1,7 751 ~ 900 3,0 2,4 2,2 901 ~ 1000 3,5 2,7 2,5 Pieskāriena zaudēšanas pieskāriens (± 1,5dB) 5 ~ 600 8,5 12,0 16,0 601 ~ 1000 8,5 12,5 16,0 Ārējs Pieskarieties Lsolation (dB Min) 5 ~ 10 18 20 22 11 ~ 600 25 26 28 601 ~ 750 24 26 28 751 ~ 900 21 24 25 901 ~ 1000 19 2 ...
  • 1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    1550 nm minimālais optiskais pastiprinātājs (ZOA1550MA)

    1. Sūkņa lāzers ar optisko moduli un ar leģētu šķiedru tiek importēts no ASV. 2. Mašīna ir aprīkota ar perfektu un uzticamu optiskās jaudas izvadi, stabilizējošā ķēde un lāzera termoelektriskā dzesētāja temperatūras vadības ķēde nodrošina vislabāko visas mašīnas veiktspēju un stabilu lāzera ilgu kalpošanas laiku. 3. Iekārtai ir iebūvēta mikroprocesora programmatūra ar lāzera stāvokļa monitorings, digitālais displejs, brīdinājums par traucējumiem, tīkla pārvaldība un citas funkcijas. Pēc tam, kad darbojas para ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 porti 1000Mbps Ethernet līdz 2 šķiedru slēdžu modelim ZJ-1000228-S20

    8 portu 1000Mbps Ethernet līdz 2 Fiber Switch ir 1000BASE-FX Ethernet vara nesēji līdz 1000Base-TX Fiber. Nodrošiniet ērtu un ekonomisku risinājumu, kā uzlabot vara tīklu uz optisko šķiedru, lai paplašinātu signāla sasniedzamību. Fiber Switch pārraides attālums līdz 120KM. Plug and Play dizains, viegli uzstādāms. To var izmantot kā atsevišķu. Funkcijas • 8 portu 100 / 1000M Ethernet + 2 portu šķiedru slēdzis, SC • Puse vai pilna dupleksa automātiska saruna • 100 / 1000Mbps automātiska saruna vara portam • Automātiska MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 porti 1000Mbps Ethernet līdz 1 šķiedru slēdža modelim ZJ-1000208-S20

    8 portu 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ir 1000BASE-FX Ethernet vara datu nesējs līdz 1000Base-TX Fiber. Nodrošiniet ērtu un ekonomisku risinājumu, kā uzlabot vara tīklu uz optisko šķiedru, lai paplašinātu signāla sasniedzamību. Fiber Switch pārraides attālums līdz 120KM. Plug and Play dizains, viegli uzstādāms. To var izmantot kā atsevišķu. Funkcijas • 8 portu 100 / 1000M Ethernet + 1 porta šķiedras slēdzis, SC • Puse vai pilna dupleksa automātiska saruna • 100 / 1000Mbps automātiska saruna vara portam • Automātiska MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 porti 1000Mbps Ethernet līdz Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 portu 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ir 1000BASE-FX Ethernet vara datu nesējs līdz 1000Base-TX Fiber. Nodrošiniet ērtu un ekonomisku risinājumu, kā uzlabot vara tīklu uz optisko šķiedru, lai paplašinātu signāla sasniedzamību. Fiber Switch pārraides attālums līdz 120KM. Plug and Play dizains, viegli uzstādāms. To var izmantot kā atsevišķu. Funkcijas • 4 portu 100 / 1000M Ethernet + 2 portu šķiedru slēdzis, SC • Puse vai pilna dupleksa automātiska saruna • 100 / 1000Mbps automātiska saruna vara portam • Automātiska MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 porti 100 / 1000Mbps Ethernet šķiedras slēdža modelis ZJ-1000102-25

    2 porti 100 / 1000Mbps Ethernet šķiedras slēdzis ir 1000BASE-FX Ethernet vara nesējs līdz 1000Base-TX šķiedra. Nodrošiniet ērtu un ekonomisku risinājumu, kā uzlabot vara tīklu uz optisko šķiedru, lai paplašinātu signāla sasniedzamību. Fiber Switch pārraides attālums līdz 120KM. Plug and Play dizains, viegli uzstādāms. To var izmantot kā atsevišķu. Funkcijas • 2 portu 100 / 1000M Ethernet + 1 porta šķiedras slēdzis, viena režīma dubultšķiedras • Puse vai pilna dupleksa automātiska saruna • 100/1000 Mbps automātiska saruna par ...
  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000Mbps SFP multivides pārveidotājs ZJ-GS03-PF

    1000Mbps Ethernet RJ45 uz SFP Media Converter pārveido 100BASE-FX šķiedru par 100Base-TX vara datu nesēju vai otrādi. Nodrošiniet ērtu un ekonomisku risinājumu, kā uzlabot vara tīklu uz optisko šķiedru, lai paplašinātu signāla sasniedzamību. Multivides pārveidotāja pārraides attālums līdz 120KM. Plug and Play dizains, viegli uzstādāms. To var izmantot kā atsevišķu, vai arī uzstādīt 2U 14 slotu datu nesēju pārveidotāja šasijā ar centralizētu barošanas avotu. Funkcijas • 1000Mbps Ethernet RJ45 to SFP Media Converter • Puse ...