Bize

  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC optisko šķiedru bize

    Optisko šķiedru pigtails nodrošina ātru veidu, kā uz vietas izveidot sakaru ierīces. Tie ir izstrādāti, ražoti un pārbaudīti saskaņā ar industriālo standartu diktētu protokolu un veiktspēju, kas atbildīs jūsu visstingrākajām mehāniskajām un veiktspējas specifikācijām. Funkcija 1. Produkts pieņem importētus keramikas tapas un importē augstas kvalitātes optisko šķiedru kabeļus. 2. Ieviesiet ārvalstu uzlabotas slīpēšanas tehnoloģijas un slīpēšanas iekārtas, lai nodrošinātu šķiedras centrēšanas novirzi ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    LC optisko šķiedru bize

    Optisko šķiedru pigtails nodrošina ātru veidu, kā uz vietas izveidot sakaru ierīces. Tie ir izstrādāti, ražoti un pārbaudīti saskaņā ar industriālo standartu diktētu protokolu un veiktspēju, kas atbildīs jūsu visstingrākajām mehāniskajām un veiktspējas specifikācijām. Specifikācija Savienotājs A LC savienotājs B Nebeigts šķiedru režīms 9 / 125μm Fiber Type Simplex Polish APC kabeļa diametrs 0,9 mm Jakas materiāls PVC jaka krāsa Dzeltena Viļņa garums 1310nm / 1550nm Izturība> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC optisko šķiedru bize

    Optisko šķiedru pigtails nodrošina ātru veidu, kā uz vietas izveidot sakaru ierīces. Tie ir izstrādāti, ražoti un pārbaudīti saskaņā ar industriālo standartu diktētu protokolu un veiktspēju, kas atbildīs jūsu visstingrākajām mehāniskajām un veiktspējas specifikācijām. Specifikācija Savienotāja tips FC Polijas tips UPC / APC šķiedru režīms OS2 9 / 125μm Viļņa garums 1310/1550 nm šķiedru skaits Vienkāršā šķiedras pakāpe G.652.D / G.657.A1 Ievietošanas zudums ≤0.3dB Atgriešanās zudums UPC ≥50dB, APC≥60dB Atte ...