EPON OLT

  • ZJ5610-EL Series EPON OLT

    ZJ5610-EL sērijas EPON OLT

    ZJ5610-EL ir augstas integrācijas un vidējas ietilpības kasete EPON OLT, kas paredzēta operatoru piekļuvei un uzņēmuma pilsētiņas tīklam. Tas atbilst IEEE802.3 ah tehniskajiem standartiem un atbilst EPON OLT aprīkojuma prasībām, kas noteiktas YD / T 1945-2006. Piekļuves tīkla tehniskās prasības - pamatojoties uz Ethernet pasīvo optisko tīklu (EPON) un Ķīnas telekomunikāciju EPON tehniskajām prasībām 3.0. ZJ5610-EL sērijai piemīt izcila atvērtība, liela ietilpība, augsta uzticamība, pilnīga programmatūras funkcija, e ...
  • xPON OLT ZC8500

    xPON OLT ZC8500

    Ievads 1. Pārnēsātāja klases augsta blīvuma plauktu tipa PON OLT aprīkojums 2. Vienota 1G-EPON, 10G-EPON un GPON platforma 3. 10 PON sloti, 160 1G-EPON vai 80 10G-EPON porti vai 160 GPON porti 4 PON optisko saišu aizsardzība, galveno vadības paneļu aizsardzība pret redundanci, strāvas moduļu aizsardzība pret redundanci. Raksturlielumi 1. Standarts: EPON atbilst IEEE802.3-2008 standartam, GPON atbilst ITU-T G.984 standartam. 2. Liela ietilpība: 160 1G-EPON porti vai 80 10G-EPON porti vai 160 GPON porti. 3. Vairākas porti: GE Comb ...
  • Outdoor EPON OLT ZC6000

    Āra EPON OLT ZC6000

    Ievads 1. Pārnēsātāja klases āra EPON OLT aprīkojums 2. Izvēles 1550 nm EDFA pievienojams modulis 3. 8 PON pieslēgvietas 4. Rūpnieciskas kvalitātes dizains, pilnībā noslēgts Al-apvalks ar liešanu 5. Redundantie barošanas moduļi Raksturlielumi 1. Standarts: atbilst IEEE802.3- 2008. gada standarts. 2. Pakalpojuma saskarne: tīkla puse: 2 GE elektriskie porti un 2 10GE optiskie porti, lietotāja puse: 8 GEPON porti. 3. EDFA funkcija: nodrošina pieslēdzamus CATV EDFA moduļus, un izejas optisko jaudu var pielāgot. 4. Augsta reli ...
  • Carrier-grade box-type EPON OLT ZC1600

    Pārnēsātāja klases kastes tipa EPON OLT ZC1600

    Ievads 1. Pārnēsātāja klases EPON OLT aprīkojums 2. Piemērots neliela apjoma piekļuvei, elastīgs uzstādīšanai 3. 16 PON porti 4. PON optisko saišu aizsardzība, liekie barošanas moduļi Raksturlielumi 1. Standarts: saderīgs ar IEEE802.3- 2008. gada standarts. 2. Jauda: 16 PON porti. 3. Vairāki porti: tīkla pusē nodrošina GE porti (elektriskie un optiskie) un 10GE optiskie porti. 4. Augsta uzticamība: strāvas moduļu atlaišanas aizsardzība, ventilatora moduļu atlaišana, PON optisko saišu proteīns ...